Mobbing

Zapraszam na blog >> mobbing.com.pl

Mobbing to pojęcie obecne w kodeksie pracy i opisane w polskim prawie. Z tym zjawiskiem mamy niestety coraz częściej do czynienia, a jego rozwojowi sprzyja tempo naszego życia, stawianie na pierwszym miejscu wśród naszych wartości kariery zawodowej, a także rozwój Internetu, czy mediów społecznościowych. Poczucie zastraszenia w pracy przez przełożonych lub współpracowników i związane z tym lęki i obniżone poczucie własnej wartości może wiązać się nawet z poważnymi problemami natury psychicznej.

Nie należy więc lekceważyć żadnego przypadku, w którym możemy mieć do czynienia z mobbingiem. Zawsze warto, aby sprawą zajął się profesjonalny adwokat, który rzetelnie i z należytą uwagę podejmie się współpracy z osobą poszkodowaną lub z pracodawcą. Naprawdę nie warto czekać z reakcją, gdyż nieraz może dojść przez to do tragedii. Wynajmij adwokata, któremu możesz zaufać, a którego wiedza i doświadczenie pomogą w pozytywnym doprowadzeniu sprawy do końca.

W przypadku, gdy czujesz, że możesz być ofiarą mobbingu i poszukujesz pomocy prawnej na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolic, warto odwiedzić kancelarię adwokacką Dominika Filipa. Jeśli chcesz, możesz również zasięgnąć porady prawnej przez Internet – wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej. Zawsze postaramy się pomóc i odpowiednio zająć się daną sprawą.

Kancelaria adwokacka podejmuje się również reprezentacji pracodawcy w sporach z pracownikiem na etapie mediacji jak i postępowania sądowego.

Więcej informacji na temat mobbingu można znaleźć na blogu >> mobbing.com.pl