Zachowek

Zapraszam na blog >> podzialspadku.pl

Kancelaria adwokacka Dominika Filipa świadczy usługi w zakresie spraw dotyczących zachowku.

Bardzo często pojawia się sytuacja, w której klienci nie wiedzą, czy należy im się jakaś część spadku po zmarłym członku rodziny, gdy zostali oni pominięci w testamencie. Takie przypadki reguluje w instytucja zachowku. Gwarantuje on to, że najbliższa rodzina zmarłego nie pozostanie pominięta przy rozdzielaniu majątku zmarłego nawet, gdy osób tych nie będzie w testamencie. Dotyczy to zstępnych, rodziców oraz małżonka.

Kontaktujcie się z kancelarią adwokacką Dominika Filipa, jeśli potrzebujecie pomocy prawnej w sprawie zachowku. Możecie również skorzystać z porady, świadczonej drogą online. Wystarczy, że opiszecie problem, a w odpowiedzi przyślemy informację, czy możemy zająć się danym problemem oraz ile będzie to kosztować. Możecie też oczywiście odwiedzić kancelarię adwokacką, która znajduje się w Sopocie. Służymy również pomocą wszystkim z Gdyni, Gdańska i innych miejsc z okolic Trójmiasta.

Zachęcamy ponadto do odwiedzania naszych blogów tematycznych. Tam również możecie dowiedzieć się wielu informacji na temat zachowku. Wytłumaczone zostało tam dokładnie samo pojęcie oraz podstawowe zasady, które go dotyczą. Da to każdemu wiedzę na temat zachowku, która z pewnością może dobrze przysłużyć się każdej sprawie, przed wizytą w naszej kancelarii adwokackiej.

Więcej informacji na temat spraw dotyczących zachowku można znaleźć na blogu >> podzialspadku.pl